
Apollovlinder 14, 3723 RK BILTHOVEN
€ 795.000 k.k.
Omschrijving
Direct grenzend aan de uitgestrekte Beukenburgse wandelbossen, op een heerlijk zonnig perceel van 330m², ligt deze fraai uitgebouwde en verrassend ingedeelde ruime halfvrijstaande woning. Deze buitengewoon fraai gelegen en uitstekend onderhouden woning is gebouwd in 1990 en in 2020 volledig gerenoveerd en fraai uitgebouwd aan de achterzijde. De rustige Apollovlinder is de mooiste laan van woonwijk "de Leyen”, doordat deze aan de achterzijde direct aan de uitgestrekte wandelbossen grenst.
Doordat deze woning fors is vergroot op de begane grond biedt deze heerlijk veel leefruimte. De prachtig aangelegde tuin ligt op het zonnige zuidwesten, heeft een groot zonneterras, een beregeningsinstallatie en een directe uitgang op de uitgestrekte wandelbossen. Aan de voorzijde zijn er ruime parkeermogelijkheden op eigen terrein en is er een fietsenberging aan de zijzijde van de woning. Het perceel is 330m² groot.
Voor mensen van buiten Bilthoven vertellen wij graag meer over deze fijne woonplek. Op zeer korte fiets- en/of loopafstand liggen winkels, scholen o.a. De Werkplaats (Kees Boekeschool) en het Nieuwe Lyceum, het centrum van Bilthoven met vele restaurants, de sportvelden, openbaarvervoer en NS-station Bilthoven. Tevens zijn de uitvalswegen (A-2, A-27 en A-28) nabij. Ook op fietsafstand liggen het Utrecht Science Park, de Universiteit, het Prinses Maxima Ziekenhuis en het UMC. De bossen van Beukenburg en De Leyen bestaan uit agrarische grond en bos. Je wandelt er langs oude hakhoutpercelen en door een parkbos met monumentale beukenlanen.
Indeling:
Entree, ruime hal met modern toilet, garderobekast en trapkast. De ruime en lichte uitgebouwde woonkamer heeft een erker aan de voorzijde en loopt over naar een ruime moderne woonkeuken met kookeiland en openslaande deuren aan de achterzijde. Daarnaast is er hier een ruime bijkeuken met keukenblok en een overkapping naar de voorzijde
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot een tweetal (v/h 3), in grootte variërende, ruime slaapkamers waarvan de achterste slaapkamer beschikt over grote L-vormige maatwerk kledingkasten. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche, toilet en dubbel wastafel.
Tweede verdieping:
vaste trap naar ruime extra slaapkamer en berging.
Bijzonderheden:
• In 2020 geheel gerenoveerd
• Optimaal geïsoleerd
• Bruto vloeroppervlakte maar liefst 206m², netto gebruiksopppervlakte ruim 151m2
• Energielabel B