Albatrosstraat 30, 3582 EX UTRECHT

€ 375.000 k.k.

Omschrijving

Aan de rand van de gewilde Watervogelenbuurt, mogen wij deze buitengewoon sfeervolle jaren '30-benedenwoning met heerlijke tuin aan je laten zien.



De huidige bewoonster heeft er de afgelopen jaren met veel liefde gewoond en er echt haar thuis van gemaakt. Maar het is tijd voor een nieuwe stap naar De Bilt. Daarom heeft ze ons gevraagd iemand te zoeken die er weer net zo van kan gaan genieten als zij gedaan heeft. En dat doen wij natuurlijk heel graag! Alles is buitengewoon goed afgewerkt, met oog voor detail en met behoud van de sfeer die past bij die jaren ’30. En natuurlijk die zonnige tuin, die het plaatje compleet maakt.


Kenmerken

BESCHIKBAAR::

Overdracht

Status beschikbaar Aanvaarding in overleg

Bouw

Soort woning benedenwoning Bouwtype bestaande bouw Bouwjaar 1930 Daktype samengesteld dak Dakmateriaal pannen, bitumineuze dakbedekking

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlak wonen 51 m2 Overige inpandige ruimte 5 m2 Bruto inhoud 207 m3

Buurtstatistieken

Burgelijke staat

  • Ongehuwd
  • Gehuwd
  • Gescheiden
  • Verweduwd

Leeftijd buurtbewoners

  • 0 - 15 jaar
  • 15 - 25 jaar
  • 25 - 45 jaar
  • 45 - 65 jaar
  • 65+ jaar

Gezinssamenstelling

  • Alleenstaand
  • Zonder kinderen
  • Met kinderen

Bewoners in de buurt

  • Man
  • Vrouw

Om u beter van dienst te zijn maakt deze website gebruik van cookies. Meer informatie